V KHL se hnuly ledy – aktuální seznam přestupů

2019. 06. 15. 09:00    
Čas čtení: 2 minuta

15.6. 2019 – Zatímco se potýkáme s vysokými teplotami, přemýšlíme kam se jít zchladit, případně jaký druh pokrmu umístit na rozpálený gril, skrytě, kdesi v hávu zdánlivého klidu, se v ústraní blíží nová hokejová sezóna. KHL rozhodně nespí. Podívejte se na poslední zajímavé přestupy: 

2019-06-14  Ruslan Karlin (F) Severstal Cherepovets Traktor Chelyabinsk     
2019-06-14  Eddie Pasquale (G) Tampa Bay Lightning Barys Nur-Sultan     
2019-06-13  Viktor Shakhvorostov (F) HK Sarov Torpedo Nizhny Novgorod     
2019-06-13  Nikita Feoktistov (F) Admiral Vladivostok Dinamo Minsk     
2019-06-13  Waltteri Ignatjew (G) Loan Jokerit Kiekko-Vantaa     
2019-06-13  Eetu Torpström (D) Loan Jokerit Kiekko-Vantaa     
2019-06-13  Roope Reini (D) Loan Jokerit Kiekko-Vantaa     
2019-06-13  Aleksanteri Heiskanen (G) Loan Jokerit Kiekko-Vantaa     
2019-06-13  Konsta Hirvonen (F) Loan Jokerit Kiekko-Vantaa     
2019-06-13  Eetu Mäki (F) Loan Jokerit Kiekko-Vantaa     
2019-06-13  Mikael Wikstrand (D) Färjestad BK Ak Bars Kazan     
2019-06-11  Miika Koivisto (D) Dynamo Moskva Bern     
2019-06-11  Vladimir Sokhatsky (G) Avtomobilist Yekaterinburg Salavat Yulaev Ufa     
2019-06-10  Oleg Lomako (F) Saryarka Karaganda Admiral Vladivostok     
2019-06-10  Vladislav Mikhalchuk (F) Prince George Cougars Torpedo Nizhny Novgorod     
2019-06-10  Mikhail Yunkov (F) No team Spartak Moskva     
2019-06-10  Jeremy Smith (G) Bridgeport Sound Tigers Kunlun Red Star     
2019-06-10  André Petersson (F) Barys Nur-Sultan Unknown     
2019-06-07  Dmitri Zhelnerovsky (F) Saryarka Karaganda Dinamo Minsk     
2019-06-07  Konstantin Sokolov (F) Saryarka Karaganda HK Sochi      
2019-06-07  Sergei Sulev (F) Dizel Penza CSKA Moskva     
2019-06-07  Yegor Fateyev (F) Lokomotiv Yaroslavl Traktor Chelyabinsk     
2019-06-07  Trevor Murphy (D) San Diego Gulls Kunlun Red Star     
2019-06-07  Andrej Sustr (D) San Diego Gulls Kunlun Red Star     
2019-06-07  Jan Kolar (D) Amur Khabarovsk HC Dynamo Pardubice     
2019-06-06  Andrei Churkin (D) Yugra Khanty-Mansiysk Neftekhimik Nizhnekamsk     
2019-06-06  Mikhail Stefanovich (F) Yunost Minsk Dinamo Minsk     
2019-06-06  Jori Lehterä (F) Philadelphia Flyers SKA St. Petersburg     
2019-06-05  Sergei Boikov (D) Salavat Yulaev Ufa Dynamo Moskva      
2019-06-05  Yuri Sergiyenko (D) Salavat Yulaev Ufa Dynamo Moskva

                                                                                                                               redakce/onv/

Cookie settings