Brankařská anabáze v Portugalsku pokračuje

2019. 07. 25. 08:12    
Čas čtení: < 1 minuta

Kevin Trapp

25. 7. 2019 – Top dva týmy uplynulé sezóny Ligy NOS nemají zhruba dva týdny před startem ligové sezóny jasno, kdo bude jedničkou mezi tyčemi. Jmen už padla spousta, přesto Benfica a Porto stále hledají.

Přitom to vypadalo, že na Estádio da Luz už je celá věc uzavřená. Mattia Perin měl před podpisem smlouvy, jenže italský smolař, který celou kariéru doplácí na zranění, neprošel zdravotní prohlídkou a do Benficy tak zamíří nejdříve v zimním přestupovém období, tedy v lednu. Po Nizozemci Jasperu Cillessenovi tak pro tuto chvíli padlo další jméno a s Odysseasem Vlachodimosem, o nějž je zájem v Newcastlu a Frankfurtu, se evidentně jako s jedničkou nepočítá.

Benfica se tak podle posledních informací zaměří na švédského brankáře AS Řím, Robina Olsena. Ten v Itálii nepřesvědčil a pro portugalského mistra by měl být kvalitní podzimní variantou, než se ke kádru připojí Perin. Ten by měl být posléze volbou číslo jedna.

Podobná situace se řeší u vicemistra v Portu. Po náhlých zdravotních potížích Ikera Casillase se začalo spekulovat o několika variantách. Dlouho to vypadalo, že na španělskou legendu bude moci navazát český reprezentant, Tomáš Koubek. Ten ale nakonec podle všeho zůstává ve Francii. Momentálně má nejblíže do přístavního města Kevin Trapp. PSG s ním sice plánuje podepsat novou smlouvu, nicméně Porto už podalo druhou oficiální nabídku.

redakce/mim/  

Cookie settings