Hülkenberg: Nepřijde mi, že v F1 končím. Budu připravený na návrat

2019. 11. 24. 08:34    
Čas čtení: < 1 minuta
F1

24. 11. 2019 – Dvaatřicetiletý Němec pro rok 2020 nesehnal závodní sedačku v královně motorsportu, ostatní série ho až tak nelákají. Jak tedy vnímá svůj konec?

„Nemám žádné výčitky. Samozřejmě, že jsem udělal chyby, kterým bych se jako každý chtěl občas vyhnout. Něco bych teď udělal jinak, ale to se zpětně vždycky snadno říká. Takže celkově jsem smířený s tím, čeho jsem dosáhl. Ani mi nepřijde, že jako jezdec končím,“ vykládá.

„Nepřijde mi, že opouštím F1. Možná nebudu na roštu, ale pokud se objeví příležitost, budu připravený. Jinou smlouvu jsem nepodepsal a v dohledné budoucnosti to ani neudělám. Obdržel jsem nabídky z jiných závodních sérií, ale teď o ničem nejednám. Upřímně si teď připadám volně.

Každopádně dokončím sezonu, jak nejlépe to půjde. Pak si chci udělat nějaký čas na sebe a uvidíme, co mě zaujme. Rozhodně nemám pocit, že bych něco chtěl uspěchat jen proto, abych závodil,“ opakuje Nico Hülkenberg, který vyloučil, že by závodil na oválech v rámci Indy Car. Prý nejde o závodní disciplínu, kterou by měl v oblibě.

autor: gpf1.cz

Cookie settings