Formule1 se řítí na Spektrum Home. Diváci se mohou těšit na tři velké ceny

2023. 05. 23. 07:38    
Čas čtení: 2 minuta
F1

23. 5. 2023 – Poslední velká cena v italské Imole byla bohužel kvůli nepřízni počasí zrušena, ale další jsou před námi. Milovníci rychlého sportu se mohou těšit hned na tři velké ceny, které budou k vidění na televizní stanici Spektrum Home. Ta je v Česku dostupná ve všech domácnostech prostřednictvím pozemního vysílání. Formule1 je již devátou sezónu úzce spojena se společností AMC Networks International (AMCNI), provozovatelem stanic Sport1 a Sport2. Fanoušci královské disciplíny motorsportu v Česku a na Slovensku tak mohou prožít vrcholné emoce při sledování soubojů na trati.

Diváci Spektrum Home se mohou těšit na úchvatný zážitek nejen ze samotných závodů, ale díky profesionálnímu komentáři a věcným postřehům zkušených komentátorů, mohou získat mnoho zajímavých informací o jednom z nejsledovanějších sportů na světě.

Dle harmonogramu aktuální sezóny se pojede Velká cena Monaka v neděli 28.května, Velká cena Španělska z Barcelony 4. června a Velká cena Kanady v Montrealu 18.června. Grand Prix patří k tomu nejlepšímu, co sezóna 2023 nabízí. Diváci Spektrum Home se mohou těšit na to nejzajímavější z celého víkendu, tedy kvalifikaci i samotný nedělní závod.

Spektrum Home je lifestylová a zábavní stanice, která se soustředí na poskytování velkého výběru filmů, seriálů, inspirativních a relaxačních faktografických pořadů, jako jsou domácí kutilové, interiérový design, architektura, nemovitosti, cestování a zahradničení. Z lokální produkce zde mohou diváci vidět pořady Luxusní bydlení, Markéta na trhu a Recepty našich babiček, dále pak pořady o bydlení a zahradě s odborníky z oboru (Property Brothers, Grand Designs atd.) nebo pořady o neobvyklých a krásných domech, které divákům umožňují uniknout z reality (Island Hunters, Great Escapes atd.). Plánuje se postupné rozšiřování programové skladby, která bude pestřejší, a průběžně se budou přidávat nové žánry, včetně zábavného obsahu pro ženy a také oblíbených pořadů, jako jsou například Dům snů a Monty Don.

                                                                                                                                                                                                                                                                                  redakce/TZ/onv/