Coppa Italia pozná finalisty! Odvety semifinále dnes a zítra na Sport1/Sport2

2024. 04. 22. 20:01
Čas čtení: < 1 minuta

23. 4. 2024 – Druhá nejprestižnější fotbalová soutěž v Itálii nabrala po novém roce tradičně rychlý spád. V tuto chvíli v turnaji Coppa Italia zbývají pouze čtyři mužstva, která dnes a zítra definitivně zabojují o finálovou účast. Dnes večer se proti sobě v Římě postaví Lazio a Juventus. Stará dáma si do hlavního města veze komfortní výhru 2:0 a domácí tak budou muset od prvních minut tvořit. Specifická atmosféra olympijského stadionu jim samozřejmě bude nápomocna. O malinko méně složitý úkol čeká v Bergamu Atalantu. Ta úvodní zápas ve Florencii prohrála 0:1, ale Fiorentinu, kterou skvěle zná, bude schopna na Gewiss Stadium porazit a možná si vynutí prodloužení. Na každý pád nás čekají dramatické fotbalové chvíle a my se těšíme na Vaší diváckou účast!