Po “kvaldě” se na obrazovky vrací Serie A

2017. 09. 06. 10:26    
Čas čtení: < 1 minuta

" width=

6. 9. 2017 – Na výživný mezinárodní fotbalový víkend navazuje další, plný klubového fotbalu.

Už v sobotu čeká fandy Serie A mistrovský Juventus. Paulo Dybala a spol. tentokrát hrají doma, na nově pojmenovaném Allianz Stadium, se zkušeným Chievem Verona. To v minulém kole řádně potrápilo Lazio a prohrálo až gólem z 89. minuty. Mistra z posledních šesti sezón tedy ani před vlastními fanoušky nečeká nic jednoduchého.

Ve stejný den čeká Sampdorii, která si zvyká na éru bez Patrika Schicka, těžký domácí test proti novému působišti českého útočníka, AS Řím. Římané v prvním kole porazili se štěstím Atalantu, ale následně doma prohráli s Interem Luciana Spallettiho. Budou se tak chtít velmi rychle rehabilitovat, druhá ztráta v řadě nepřipadá v úvahu.

V neděli odpoledne vás čeká pikantní duel mezi Laziem a AC Milan. Především Rossoneri na sebe poutají pozornost. Zaznamenali zatím 100% vstup do soutěže a čeká je první náročnější venkovní zápas. Tým nabitý hvězdami nebude chtít zpomalit.

Večer se pro změnu ukáže Neapol Maurizia Sarriho na hřišti Bologni. Dost možná tedy dojde k československému souboji mezi Markem Hamšíkem a Ladislavem Krejčím. Oba reprezentanti si budou chtít po reprezentační pauze částečně spravit chuť.

Sobota:
Juventus – Chievo (18:00, Sport2, živě)
Sampdoria – Roma (20:45, Sport2, živě)

Neděle:
Inter – SPAL (12:30, Sport1, živě)
Lazio – AC Milan (15:00, Sport1, živě)
Benevento – Torino (19:00, Sport1, záznam)
Bologna – Neapol (20:45, Sport1, živě)

redakce/mim/

Cookie settings