Nová sezóna Tipos Extraligy startuje na Sport1 a Sport2

2021. 09. 20. 13:15    
Čas čtení: 2 minuta

20.9. 2021 – Svátek hokejových fanoušků se blíží. Nová sezona nejvyšší hokejové soutěže je tady a s ní i tradiční seriál přímých přenosů na stanicích Sport1 a Sport2.

Po triumfálním vítězství hokejistů Zvolena se opět v plné zbroji hlásí dvanáct účastníků do boje o nejcennější trofej. Mezi hlavní favority na úspěch patří tradičně také Slovan Bratislava, Poprad či Nitra. Ale zapomínat nesmíme ani Michalovce, Košice či Trenčín a další účastníky ligy. V nadcházejícím ročníku bude na co se těšit, jak naznačuje již předsezónní období a pohyby na hráčském trhu.

Bývalá jednička reprezentace a dvojnásobný mistr české extraligy Marek Čiliak se vrací po dlouhých čtrnácti letech. Jeho novým působištěm se stává ambiciózní Poprad. Do naší nejvyšší soutěže přichází také Radoslav Tybor, autor rovné stovky gólů v české extralize. V dresu Dukly Trenčín mají společně s další novou tváří, Josefem Mikyskou, předpoklady stát se nejproduktivnější dvojicí sezóny. V Banské Bystrici se mohou těšit na ruské eso se zkušenostmi z NHL Nikitu Ščerbaka a v Prešově se popere o místo v brankovišti jeden z nejlepších gólmanů KHL Nikita Bespalov.

Každý týden budou moci diváci stanic Sport1 a Sport2 sledovat přímé přenosy atraktivních soupeřů s předzápasovým programem, zajímavými rozhovory a profesionálním komentářem.

24.9. 18:45 Slovan Bratislava – Dukla Trenčín Sport2

26.9. 15:45 HC Košice – Slovan Bratislava Sport1

28.9. 17:45 HKM Zvolen – Slovan Bratislava Sport1

1.10. 17:45 KH Nitra – Slovan Bratislava Sport2

3.10. 15:45 HC 21 Prešov – Dukla Trenčín Sport2

                                                                                                                                                                                                                                                                   redakce/TZ/onv/

Cookie settings