Sestavy All Star Game KHL 2019

2019. 01. 19. 11:50    
Čas čtení: 2 minuta

19.1. 2019 – Již zítra se v Kazani uskuteční jedenáctý All Star Game KHL. Představí se 44 hráčů z 23 týmů. 

Bobrov Division

Goaltenders:
Julius Hudacek (Spartak, journalists’ choice),
Magnus Hellberg (SKA, KHL’s choice);

Defensemen:
Matthew Maione (Dinamo Riga, fans’ choice),
Patrik Hersley (SKA, fans’ choice),
Sami Lepisto (Jokerit, journalists’ choice),
Miika Koivisto (HC Dynamo, KHL’s choice);

Forwards:
Linus Videll (Dinamo Riga, fans’ choice), nahrazen  Laurisem Darzinsem (Dinamo Riga)
Nikita Gusev (SKA, fans’ choice),
Dmitry Kagarlitsky (HC Dynamo, journalists’ choice),
Alexander Khokhlachyov (Spartak, KHL’s choice),
Alexander Barabanov (SKA, KHL’s choice).

Tarasov Division

Goaltenders:
Ilya Sorokin (CSKA, journalists’ choice),
Konstantin Barulin (HC Sochi, KHL’s choice);

Defensemen:
Jakub Nakladal (Lokomotiv, fans’ choice),
Nikita Nesterov (CSKA, fans’ choice),
Alexander Yelesin (Lokomotiv, journalists’ choice),
Kristian Khenkel (Dinamo Minsk, KHL’s choice);

Forwards:
Kirill Kaprizov (CSKA, fans’ choice),
Andrei Loktionov (Lokomotiv, fans’ choice),
Miro Aaltonen (Vityaz, journalists’ choice),
Michal Repik (Slovan, KHL’s choice),
Eric O’Dell (HC Sochi, KHL’s choice).

Kharlamov Division

Goaltenders:
Jakub Kovar (Avtomobilist, journalists’ choice),
Vladislav Podyapolsky (Ak Bars, KHL’s choice);

Defensemen:
Paul Postma (Ak Bars, fans’ choice),
Nikita Tryamkin (Avtomobilist, fans’ choice),
Viktor Antipin (Metallurg, journalists’ choice),
Denis Barantsev (Torpedo, KHL’s choice); nahrazen Philipem Holmem (Torpedo)

Forwards:
Sergei Mozyakin (Metallurg, fans’ choice),
Nigel Dawes (Avtomobilist, fans’ choice),
Vitaly Kravtsov (Traktor, journalists’ choice),
Juuso Puustinen (Neftekhimik, KHL’s choice),
Stephane Da Costa (Avtomobilist, KHL’s choice).

Chernyshev Division

Goaltenders:
Juha Metsola (Salavat Yulaev, journalists’ choice),
Igor Bobkov (Avangard, KHL’s choice);

Defensemen:
Philip Larsen (Salavat Yulaev, fans’ choice),
Darren Dietz (Barys, fans’ choice),
Marc-Andre Gragnani (Kunlun RS, journalists’ choice),
Jan Kolar (Amur, KHL’s choice);

Forwards:
Sergei Shirokov (Avangard, fans’ choice),
Ilya Mikheyev (Avangard, fans’ choice),
Anton Burdasov (Salavat Yulaev, journalists’ choice),
Roman Starchenko (Barys, KHL’s choice),
Nikita Mikhailov (Sibir, KHL’s choice).

Zranění:

Patrik Hersley (SKA, Team Bobrov), Miika Koivisto (HC Dynamo, Team Bobrov), Alexander Khokhlachyov (Spartak, Team Bobrov), Nikita Nesterov (CSKA, Team Tarasov), and Marc-Andre Gragnani (Kunlun Red Star, Team Chernyshev)

Nahrazeni

Vladislav Gavrikov (SKA, Team Bobrov)  Alexei Marchenko (CSKA, Team Bobrov).  Ilya Zubov (Spartak, Team Bobrov) Vadim Shipachyov (HC Dynamo, Team Bobrov), Danis Zaripov (Ak Bars, Team Kharlamov)

DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE:

  1. nejrychlejší bruslař – Fastest Skater
  2. úspěšnost zákroků – Save Streak
  3. dovednostní štafeta – Skills Challenge Relay
  4. tvrdost střelby – Hardest Shot
  5. přesnost střelby – Accuracy Shooting (sniper)
  6. hokejový biatlon – Hockey Biathlon

redakce/onv/

Cookie settings